Sociālās Rakstura Darbinieku Seksa Jautājums: Kas Jums Jāzina?
Viens no ikdienas darba mazliet sarežģītākajiem jautājumiem ir jautājums par sodrīt seksa identitāti korporatīvajā vidē. Vairumā gadījumu sociālie darbinieki iziet cauri daudzām grūtībām, lai izpaudītu savu personīgo seksualitāti, pat tad, kad viņajos jūtas nedrošība, sākot no tiem, kuri sapņo sirds aizraujošu Las Vega.
Tomēr, arī ja daudzi no mums jūtas nelāgi riskējot atklāt savu brīvo laiku, seksualitāte tomēr veido daļu no darbinieku identitātes un, lai gan tas var likties viegls spārns, ja to neatstāsiet bez uzmanības, situācijas var būt diezgan grūtas. Vienā no veiksmīgākajiem risinājumiem ir lēmums izvēlēties korporatīvas politikas, kas regulē šo jautājumu un ļauj darbiniekiem justies droši, izpaudot savu seksualitāti, kamēr, protams, tas nepārkāpj ikviena lomu, ko viņš darbojas korporācijā.
Viena no lielākajām problēmām, kas saistīta ar darbinieku seksualitāti, ir diskriminācija. Darbinieku atšķirības, un, seksualitātes atšķirības īpaši, ir bijušas jautājums, kuru daudzas darba vides pēdējos gadus cenšas vadīt savlaicīgi. Tās ir arī viena no pamattiesībām, kas ir iekļautas visas pasaules darba tiesību sistēmā. Dažu valstu likumi pat aizliedz sodrīt seksa identitāti kā darba vietas ar protekcionisma priekšstatu, kā arī to, ko darbinieki dara ārpus ofisa durvju stūres.
Tomēr arī ja tiesiskās norādes ir ievērotas, vissvarīgākais, lai būtu uzticama attieksme darbinēm, kuri, atklāti izpaužot savas seksuālās identitātes, varētu justies vienlīdz droši, netieši darbojoties kopā. Daudziem darbiniekiem, jautājums par seksualitāti un seksa identitāti ir ļoti personisks, tāpēc, lai rūpētos par seksuālās identitātes noteikšanu, ieteicams atļaut darbiniekiem būt atklātiem. Gan jūsu seksuālī pēc būtības, gan arī personiskās izaugsmes jomā, iespēju robežās. Vairopšana var dot darbiniekiem atbalstu un pozitīvas emocijas, kas palīdzētu cīnīties ar stresu darbā.
Tomēr, lai arī darba vieta ir mūsu sociālās dzīves cietums, seksuālās identitātes atklātība joprojām paliek uzticēta darbinieka spriedumā. Gaidīšana nevajadzīgai patvierēšanai, kas varbūt sazinās ar darbinieku aizspriedumiem, var būt liels lauks, kurā darbinieka var justies iespaidots. Tāpēc vēlams, lai valstu tiesības tiktu veidotas tā, lai kuratori un kādas saites starp viņiem un saviem darbiniekiem nebūtu iespējams veidot. Tas nozīmē, ka jums jābūt pārliecinātam, lai šī privilegētā attieksme ir atzīta arī darba vides korpusā.
Fiziskajā darba vidē seksuālas identitātes atklātība var arī palīdzēt darbiniekiem justies komfortabli ar savu ķermeni, it īpaši, ja darbs izdara fizisku spiedienu sensationāliem grūti. Atšķirībā no pasīvo norēķinu sistēmas, kurā cilvēkiem tiek dots akmens āmurs un dažreiz nav tik patīkami justies soļos, seksuālas identitātes atklātība, izdzēstot ietekmes zonu, liek arī garīgi un emocionāli stiprai smaguma pusei piedzīvot mazāk stresa.
prostitūcija seksualitātes atklātība kopā ar viņiem ir īpaši pretrunīgs jautājums, jo bieži vien nepieciešams arī ieguldīt laiku, lai nodrošinātu drošus uzturēšanas apstākļus. Saskaņā ar Kauliņa nodomu "darbinieku sociālās attiecības tiek uzskatītas par darba vides daļu, kas nodrošina to, ka darbiniekiem paliek patīkami strādāt, veidojot pozitīvas saites un veidošanu" un tādos darbaholos, kur nedrīkst pieļaut nevainojamus. citu personu izmantošanu vai necienīšanu.
Tomēr gan jūsu padomnieks, gan jūsu darbinieki lemj par to, kā izjust seksuālo identitāti kopienas vidē, izmantojot tikai iespēju robežās, kas nav atzītas par diskriminējošām, un tas nodrošina, ka visas puses var justies ērti. Vadošais autoritāras darbinieks seksuālo identitāti var izstādīt uzmanīgi, piemēram, veicot regulāru pieskārienu vai pat punkcijas, kad tas var izraisīt spriedzi starp kolēģiem.
Tādējādi, ikviens vadošais autoritārs var paplašināt savu darbinieku loku, lai iekļautu arī seksuālo identitāšu, stiprinot viņu, lai viņi justos mājīgi, bez baidīšanās no seksuālas nerespektabilitātes.
Varbūt visbsvarīgākais, ja runa ir par seksuālo identitāšu uzņemšanu, ir laiks, kādā jūs par to domājat un runājat. Piemēram, ja jūs esat no darbinieka nesen pieņemts, ieteicams likt to uz priekšu par izskata tikšanošsināt, lai netiktu sagaidīts nepatīkams pārsteigums neviens no jūsu darbiniekiem. Un, ja kāds no jūsu vadītājiem piesaka, ir lietderīgi iepriekš informēt par seksuālās identitātes tēmu. Tas ļaus izvairīties no jebkādas iespējamās biznesa ārpuses diskusijām, dodot iespēju jums uzdot pašiem, kā viņiem jūtas komfortabli un bez nevajadzīgā stresa.
Iespējams, visapkārtējais ieteikums šajā jautājumā ir sevī iekļaut seksuālo identitāšu kustību, un tajā pašā laikā ienest nedaudz individualitātes, lai katrai saķerei tiktu piešķirts individuālais aspekts. Arī personiskēs komunikācijas atklāta veidošana var sniegt arī zināšanas par to, kas kavējas kopienā līdz ar seksuālo identitāti.
Izmantojot atklātu diskusiju par seksualitāti, iespējams arī veicināt sevī drošu procesu, lai konstruktīvi atrisinātu darbinieku iespējas. Šāda pieeja ļaus izvairīties no pārdomām par to, kas vēl nav apsvēris, it īpaši, ja seksuālo identitāšu analizē, izmantojot diskusiju. Tas, kopā ar ekspertu viedokļu iesaisti, ļaus darbiniekiem nodibināt patiesi patīkamas attiecības, būdami šī jautājuma daļa.
Ir svarīgi sevi esošajiem resursiem izmantot izdevīgi, izvēloties stingrākas politikas, kas attiecas uz korporatīvo seksuālo identitāšu apstākļiem, turklāt tiem vajadzētu būt spirgtiem un galvenie avoti visu darbinieku motivācijas rīcībām, sākot no pazīstamām attieksmēm un spēlēm, lai darbiniekiem būtu ērti runāt par seksuālo identitāšu teorijām. Šis ir tiesības korporācijā, kurā darbinieki jūtas vērtētam un ar nepieciešamo motivāciju tiek vērtēti arī viņu personāls, taču, kā arī nod